Ursus, Warszawa
iskrawarszawa@gmail.com

Kto nie wygrywa w 3 setach – wygrywa w 5! Wygrana kadetek

Uczniowski Klub Sportowy - Iskra Warszawa

Nasze Iskrowe dziewczęta pokazały prawdziwie niedźwiedzie pazury. Na własnym parkiecie walcząc z zespołem z Mińska Mazowieckiego wygrały spotkanie w tie breaku!

Pierwsze dwa sety okazały się korzystne dla przeciwniczek, które zapewne myślały, że trzeci set będzie przysłowiową kropką nad i, która zakończy spotkanie. Jednak nasze Iskierki zwyciężyły psychicznie i podniosły się w walce, dzięki czemu trzeci set to prawdziwe siatkarskie widowisko. Iskierki wygrały starcie na przewagi 26:24, podnosząc wszystkim kibicom ciśnienie i zapewniając prawdziwe emocje. Na fali wywalczonego zwycięstwa w trzecim secie, nasze zawodniczki utrzymały dominację i zwiększyły swoją wygraną, tym razem wygrywając seta do 21. Tie break natomiast to absolutna dominacja naszych dziewczyn i wygrana do 8!