Ursus, Warszawa
iskrawarszawa@gmail.com

Brąz w ogólnopolskim turnieju „Do siego roku”

Uczniowski Klub Sportowy - Iskra Warszawa

Brąz w ogólnopolskim turnieju „Do siego roku”

W sobotę 15 grudnia 2018 r. odbył się turniej „Do siego roku” organizowany przez KS Metro Warszawa. Iskrę reprezentowała dwójka Kuba Krasiński i Julek Sadło. Chłopaki przez cały turniej spisywali się znakomicie i niewiele zabrakło a walczyliby o złoto. 

W grupie eliminacyjnej ulegliśmy jedynie SP 12 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1. Pozostałe 4 mecze z Plas Warszawa 2, Piątka Wołomin 1 oraz Metro Warszawa 2 i 6 wygraliśmy bardzo pewnie i z drugiego miejsca awansowaliśmy do fazy finałowej. 
Tam czekały nas mecze z Metro 3, 4, 1, oraz z Plasem Warszawa 1. Wynik meczu z Lechią został przepisany z eliminacji. Metro 3 i 4 pokonalismy 15-14. Z kolei z Metrem 1 przegraliśmy 14-15. Z Plasem wygrywamy do 11. Ostatecznie mając dwie porażki, tak samo jak Lechia, znaleźliśmy się na trzecim miejscu, mając gorszy bilans małych punktów. 
W meczu o trzecie miejsce pewnie wygraliśmy z Plasem Warszawa. 
Julek z Kubą na dziesięć meczów wygrali osiem, ocierając się o finał zawodów. Przez cały, wyczerpujący turniej, prezentowali znakomity poziom i fantastyczną grę. Drobne błędy i czasami brak koncentracji zadecydował że nie mogli walczyć o złoto. Jednak w meczu o trzecie miejsce spisali się znakomicie.