Ursus, Warszawa
iskrawarszawa@gmail.com

Grafik zajęć

Uczniowski Klub Sportowy - Iskra Warszawa

GRAFIK TRENINGÓW SIATKARSKICH sezon 2021/2022

Harmonogram treningów:

🏐 Grupa naborowa –  CHŁOPCY (2012 – 2010)
Dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z siatkówką:
Śr 17:00-18:30 SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Pt 18:00-19:30 SP 360 ul. Dzieci Warszawy 42
Trener: Robert Szlak (+48 600 323 023)

🏐 Grupa naborowa – DZIEWCZĘTA (2012 – 2010)
Dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z siatkówką:
Pon 18:30-20:00 SP 360 ul. Dzieci Warszawy 42
Śr 18:30-20:00 SP 360 ul. Dzieci Warszawy 42
Trener: Anna Indra (+48 609 353 191)

🏐 Grupa naborowa – DZIECI STARSZE – dziewczęta i chłopcy
Dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z siatkówką:
Śr 16:00-17:00 SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Pt 16:00-17:30 SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Trener: Tomasz Kielch (+48 883 334 899)

🏐 Grupa mini siatkówka dwójki / trójki chłopcy (2011 – 2010)
Pon 18:30-20:00 SP 360 ul. Dzieci Warszawy 42
Śr 16:00-17:00 SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47

Pt 18:00-19:30 SP 360 ul. Dzieci Warszawy 42

Trener: Mikołaj Deca

🏐 Grupa mini siatkówka trójki / czwórki  dziewczęta (2009 – 2010)
Pon 17:00-18:30 SP 382 ul. Konińska 2
Śr 19:00-20:30 SP 382 ul. Konińska 2

Cz 18:30-20:00 SP 382 ul. Konińska 2

Trener: Anna Olszówka (48 794 100 083)

🏐 Młodziczka/Kadetka oraz roczniki  2007-2008
Pon 19:00-20:30
Śr 17:00-18:30
Pt 17:30-19:00
Treningi odbywać się będą w SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Trener: Katarzyna Daszkowska (+48 513 989 579)

🏐 Rocznik 2009/2008 chłopcy (młodzik młodszy oraz czwórki mini):
Pon 18:30-20:00
Śr 18:30-20:00
Pt 18:00-19:30
Treningi odbywać się będą w SP 360 ul. Dzieci Warszawy 42
Trener: Tomasz Kielch (+48 883 334 899)

🏐 Rocznik 2007 chłopcy (młodzicy – pierwszy zespół)

Wt 18:30-20:00 SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47

Śr 18:30 – 20:00 w SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47

Pt 17:30-19:00 w SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Trener: Piotr Gruszka (+48 607 184 764)

🏐 Rocznik 2007 chłopcy (młodzicy – drugi zespół)

Pon 16:00-17:30 SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47

WT 18:30 – 20:00 w SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47

Cz 18:30-20:00 w SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Trener: Jakub Koc

🏐  Kadet 
Pon 19:00-20:30 w SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Śr 18:30-20:00 w SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Cz 18:30-20:00 w SP 2 ul. Orłów Piastowskich 47
Trener: Seweryn Galwas (+48 512 604 063)

🏐 SENIORZY – 3 LIGA 
Pn 20:30 – 22:30 – Szkoła Podstawowa nr 2
Wt 20:00 – 22:00 – Szkoła Podstawowa nr 2
Cz 20:00 – 22:00 – Szkoła Podstawowa nr 2

Trener: Daniel Kolodziejczyk