Ursus, Warszawa
iskrawarszawa@gmail.com

Grafik zajęć

Uczniowski Klub Sportowy - Iskra Warszawa

GRAFIK TRENINGÓW SIATKARSKICH

Rozpoczynamy sezon 2018 / 2019 !!!!! 

Pierwsze treningi rozpoczynamy 03 września 2018 !!!!

Harmonogram treningów:

Seniorki !!!! ( 3 Liga MWZPS) Hala Szkoły Podst. nr. 11 ul. Keniga 20 oraz Sp przy ul. Karmelickiej

Poniedziałek godz. 20:00 – 22:00 – Hala Koło , ul. Obozowa

Środa godz. 18:30 – 20:30 – ul. Orłów Piastowskich 47

Piątek godz. 20:00 – 22:00 ul. Skarżyńskiego 8

Trener – Seweryn Galwas – trener II Klasy

Seniorzy !!!! ( 3 Liga MWZPS) Hala Szkoły Podst. nr. 11 ul. Keniga 20 oraz hala przy ul. Staffa

ul. Staffa – wszystkie treningi 

Trener – Damian Białorudzki – trener II Klasy

Sekcja SP nr 360 – nowa hala – ul. Dzieci Warszawy 42 (klasy IV -VI ) – rozpoczęcie zajęć od 12.09.2018

Środa godz. 18:30 – 20.00

Piątek godz. 18:30 – 20:00

Trener – Robert Szlak – trener

Sekcja SP nr 382 – ul. Konińska 4 (klasy IV -V ) – rozpoczęcie zajęć od 10.09.2018

Poniedziałek godz. 19.00 – 20.30

Środa godz. 19.00 – 20.30

Piątek godz. 16:00 – 17:00

Trener – Piotr Gruszka – trener II klasy

Trener – Tomasz Kielch – trener II klasy

Junior / Kadet (III Gimnazjum – 3 Liceum) ul. Orłów Piastowskich 47 SP nr 2

Wtorek godz. 18.30 – 20.30

Czwartek godz. 18.30 – 20.30

Piątek godz. 17.00 – 19.00 (trening w SP nr 360 ul. Dzieci Warszawy 42)

Trener – Daniel Ostaszewski – trener II klasy 

Kadetki  (III Gimnazjum – 1 Liceum) ul. Orłów Piastowskich 47 SP nr 2

Poniedziałek godz. 17.00 – 19.00

Środa  godz.  18.00  – 20:00

Piątek godz. 15.30 – 17.00

Trenerzy – Kasia Daszkowska – trenerka II klasy

Mini Siatkówka (dziewczęta) (4 kl. podst. – 7 kl. podstawówki) ul. Orłów Piastowskich 47 SP nr 2

Wtorek godz. 18.30 – 20:00

Środa godz. 17:00 – 18:30

Piątek godz. 17:00 – 18:30

Trener – Kajetan Pućkowski – instruktor

Mini Siatkówka (chłopcy) (4 kl. podst. – 7 kl. podstawówki) ul. Orłów Piastowskich 47 SP nr 2

Wtorek godz. 19:15 – 20:45

Środa godz. 18:30 – 20:00

Piątek godz. 15:30 -17:00

Trener – Piotr Przygodzki – instruktor

Młodzik (6 kl. podstawowa – II Gimnazjum) ul. Orłów Piastowskich 47 Sp nr 2

Poniedziałek godz. 17.00 – 19.00

Środa  godz.  17.00  – 18.30

Piątek godz. 17:00 – 19.00

Trener – Piotr Gruszka – trener II klasy

Mini Siatkówka/Mała Iskra (3,4 klasy) ul. Orłów Piastowskich 47 SP nr 2

Poniedziałek – 15.30 – 17.00

Środa – 15.30 – 17.00

Trener –  Tomasz Wroński – Trener II Klasy 

Dni meczowe to:

Wtorek 18.30 – 21.30

Środa 17.00 – 20.00

Czwartek 18.30 – 21.30