Ursus, Warszawa
iskrawarszawa@gmail.com

Uczniowski Klub Sportowy - Iskra Warszawa

Uczniowski Klub Sportowy Iskra Warszawa to blisko 10 lat tradycji! Został założony 24 listopada 2009 roku przez grupę miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego – absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Dziś dzięki przychylności władz dzielnicy Ursus m.st. Warszawa nasz klub prężnie rozwija się szczególnie pod kątem siatkarskim. Prowadzimy szkolenie w różnych grupach rocznikowych dzieci, młodzieży oraz dorosłych, począwszy od mini siatkówki, poprzez młodzików i kadetów, aż po grupy seniorskie. Wszystkie sekcje są zgłoszone do oficjalnych rozgrywek MWZPS. Co roku organizujemy obóz letni podczas którego nasi zawodnicy przygotowują się fizycznie do nadchodzącego sezonu, ale także i zawierają przyjaźnie na całe życie.

Łączy nas pasja do sportu! Zachęcamy wszystkich do współtworzenia naszej społeczności, dla której liczy się sport i rywalizacja. To właśnie idea ruchu i wspólnej zabawy jest najważniejsza dla wszystkich naszych zawodników. Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.