Ursus, Warszawa
iskrawarszawa@gmail.com

Turnieje przedsezonowe – ze srebrnymi medalami

Uczniowski Klub Sportowy - Iskra Warszawa

Turnieje przedsezonowe – ze srebrnymi medalami

Ostatni weekend września to czas sprawdzania formy naszych Zawodników. Zaprosiliśmy ligowe drużyny do turnieju przedsezonowego. Jesteśmy zadowoleni z tego testu, ponieważ zarówno nasze Panie, jak i Panowie, wywalczyli srebrne medale. Świadczy to o tym, że forma naszych siatkarzy już jest, ale przed trenerami wyzwanie podniesienia formy na złoto.

Turniej Kobiet

Za nami Turniej przedsezonowy – siatkówka kobiet , a co to był za turniej! Jeżeli Zawodniczki na początku Sezonu fundują Kibicom takie emocje, co będzie za kilka miesięcy! 

Dziękujemy wszystkim Drużynom za wspólną zabawę i sportową rywalizację oraz gratulujemy uzyskanych wyników:
🥇 AZS LSW Warszawa
🥈 UKS Iskra Kobiet
🥉 MUKS Wojskowe Warszawa 
4 m-ce UKS Esperanto Warszawa

Szczególne brawa dla naszych debiutujących Iskierek, które pokazały dziś prawdziwe pazury! Dopiero miesiąc treningów, ale Trener Seweryn Galwas nie ukrywał zadowolenia z debiutu swoich podopiecznych, które jedynie mecz przegrały z LSW, choć w drugim secie wszystko zapowiadało, że będziemy świadkami tie breaka o medal. Dziewczyny zagrały bardzo ładną siatkówkę, więc brawa dla Was! 👏👏👏👏

Relacja zdjęciowa: galeria na Facebooku.

Turniej Mężczyzn

W niedzielę, 30.10.2018 odbył się turniej przedsezonowy seniorskiego zespołu Iskra Warszawa. Na zaproszenie pojawiły się zespoły MKSN Mazowsze Warszawa Piłka Siatkowa Mężczyzn oraz MOS WOLA Warszawa . Turniej dostarczył wiele emocji zebranym kibicom oraz pozwolił sprawdzić na jakim etapie przygotowań do startu III ligi jesteśmy.

Kolejność końcowa:
1. MOS Wola Warszawa
2. Iskra Warszawa
3. MKSN Mazowsze Warszawa.

Relacja zdjęciowa: galeria na Facebooku.