Ursus, Warszawa
iskrawarszawa@gmail.com

Seniorzy po dwugodzinnej walce wygrywają z MKS MDK Warszawa

Uczniowski Klub Sportowy - Iskra Warszawa

Seniorzy po dwugodzinnej walce wygrywają z MKS MDK Warszawa

Wielkie emocje w III  lidze seniorów w Ursusie. Po ponad dwóch godzinach walki nasi zawodnicy wygrywają z MKS MDK Warszawa 3:2 (-23, 20, 20, -22, 9). Ten mecz to również debiut nowego zawodnika, który od razu zdobył tytuł MVP spotkania. Daniel Ostaszewski zdobył dla drużyny 22 pkt atakiem, 3 pkt blokiem i 4 pkt zagrywką.

Mogło skończyć się w 4 setach ale bezpośrednich błędach w przyjęciu straciliśmy szansę na pełną pulę punktów.

Damian Białorudzki, trener seniorów

Cały zespół wyszedł skoncentrowany na mecz.  Drużyna obecnie jest w samym środku tabeli 3 ligi i różnice między miejscem 4 a 9 są bardzo małe i każdy punkt jest na wagę złota. Spotkanie rozpoczęliśmy w składzie: Szumski, Kołodziejczyk, Puszczyński, Chodkowski, Ostaszewski, Jatkowski oraz Nowak (L).  W trakcie meczu świetna zmianę dał Włostowski kończąc set 3 dwoma asami serwisowymi.  Partia czwarta to zażarta walka zawodników MDK o utrzymanie w meczu. Tylko własne błędy w przyjęciu przeszkodziły nam w wygraniu meczu. Świetna seria ze strony MDK popisał się Balasa i rozbił nasz zespół. Mimo pogoni set zakończył się wynikiem 22:25. Set 5 to już tylko nasza koncertowa gra w bloku (5pkt i 5 wyblokow)
Oraz wysoką skuteczność na skrzydłach Ostaszewskiego i Rykały.

Skład:
Ostaszewski (29), Kołodziejczyk (2), Jatkowski (2), Puszczyński (8), Chodkowski (7), Szumski (1), Nowak oraz Rykała (11), Fotek (7), Włostowski (4), Koc E., Białorudzki, Tumiłowicz.