Ursus, Warszawa
iskrawarszawa@gmail.com

Młodzicy na podbój IV ligi!

Uczniowski Klub Sportowy - Iskra Warszawa

Iskra Warszawa z upragnionym awansem do IV ligi młodzików!!! 💪 Za nami turniej eliminacyjny Mistrzostw Mazowsza w kategorii „młodzik”. Tak jak poprzednio byliśmy organizatorami turnieju 5 ligi i również tak jak ostatnio wystawiliśmy do gry dwie drużyny.

Iskra II złożona głównie z chłopaków z rocznika 2006 przegrała niestety swoje trzy mecze w grupie. Jednak jesteśmy przekonani, że doświadczenie nabierane podczas tych turniejów zaowocuje na przyszłość. Bardzo szkoda meczów szczególnie z Perłą Złotokłos oraz z Piątką Wołomin III, które przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać albo chociaż „urwać” seta.

Iskra I sprostała oczekiwaniom i nie miała sobie równych w dzisiejszym turnieju – ku wielkiej radości trenera i licznej widowni na trybunach. W grupie pewne zwycięstwo 2-0 nad Legią Warszawa oraz 2-1 nad G-8 Bielany. W tym drugim meczu po wygraniu pierwszego seta, zapewniliśmy sobie awans do meczu finałowego. Pozwoliło to trenerowi na przetestowanie w drugim secie innych wariantów gry. Niestety nie udało się wygrać tego seta. W tie-breaku chłopaki stanęli na wysokości zadania pieczętując pierwsze miejsce w grupie. Mecz finałowy rozegraliśmy przeciwko Piątce Wołomin III. Fantastyczna gra naszego zespołu zaowocowała pewnym zwycięstwem 2-0 i awansem do 4 ligi.

Jeśli chłopaki utrzymają formę i poziom gry taki jak dzisiaj to o awans do 3 ligi również nie będzie trudno.